Ana içeriğe atla

Sitemiz işleyişi için sadece bu siteye ait çerez kullanmaktadır. Üçüncü parti çerez kesinlikle kullanılmamaktadır.
Daha bilgi edinin.

Üyelik Hesabı

Sitemize üye olmak isterseniz, lütfen aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurunuz. Üye kaydını gönderdiğinizde girdiğiniz e-posta adresini doğrulamak üzere bir ileti gönderilecektir. Bu iletideki linke tıklayara kaydınızı tamamlayabilirsiniz. Bundan dolayı işlevsel bir e-posta adresini girmeye dikkat ediniz.

Adınız:

Soyadınız:

e-Posta Adresiniz:

Sitemize giriş bilgilerinizin e-Posta adresinize gönderileceğinden dolayı, adresinizin geçerli olmasına lütfen dikkat edin.

Doğum Gününüz:

18. yaşınızı dolurdmadığınız için maalesef sitemize abone olamazsınız. 18. yaşınızı doldurduğunuzda lütfen tekrar deneyiniz.

e-manet blog sitesi ilahiyat ve din ile ilgili olduğundan dolayı, T.C. yasaları gereği 18 yaşından küçük kişilerin abone olmaları mümkün değildir. Rüştünüzü ıspatlamanız için doğum gününüzü girmeniz gerekecektir. Yasal kimlikteki bilgilere göre gerçek yaşını ibraz etmeyen kişilerin site üyeliği tespit anında sonlandırıp, erişimleri bloke edilecektir. Daha bilgi için lütfen Kullanım Koşulları’na bakınız.

Sitenin kullanıcı koşulları ve gizlilik politikası uyarınca, girdiğiniz bilgilerin ayrıca MailChimp bilgilendirme listemize işlemesine izin veriyorsunuz. Listemizden gönderilen iletiler yeni makalelerin çıktığına dair beyanlar ve site hakkındaki önemli bilgilendirmelerle kısıtlıdır.

Sitemize ancak gerçek kişiler üye olabilir. Otomatik yazılım ile üye olmaya çalışan hesaplar iptal edilecektir. Reklam vermek, içeriklerimizi kötüye kullanmak veya alıp satmak için üye olmak kesinlikle yasaktır. Böyle kişilerin siteye üyelikleri tespit anında bildirim olmaksızın iptal edilecektir.